Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a potem zapanuje ład i porządek nie bedzie biurokractwa nie będzie łachmactwa nie będzie niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a potem zapanuje ład i porządek nie bedzie biurokractwa nie będzie łachmactwa nie będzie niczego
 Kononowicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zasady. Wsztko wyczyścić! Zwolnić wszystkich w kilku etapach aby nie było dezorganizacji. CK
 A kogo pan zatrudni na te wolne etaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodych, zdolnych ludzi którzy szukają pracy! Tu trzeba działać szybko i bezwględnie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodych zdolnych ludzi i pracowników szeregowych ktłórzy do tej pory cierpieli mobbing!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodych ludzi którzy nie mają pracy lub cierpią mobbing! Żadnej litości! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne czy się znają na tym co by mieli robić, ważne żeby mieli odpowiednie poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
URZĘDASY siedzo tam aby jak te pąki w maśle kawę pijoki znać teraz następno generację za nasz ciężko zarobiony piniondz bedziem hodować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marynareczka jak z gangu Olsena. Żółte skarpetki i będzie Klawo Jak Cholera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie ze zrozumieniem!!! Maj juz się wycofuje z części swoich obietnic, jeszcze trochę i powie, że "ja nic takiego nie obiecywałem"! Wybrali go, bo miał zrobic porządek ze zniewnawidzonymi tutaj "przodownikami pracy", a teraz okazuje się że nie ma takiej mozliwości! Zawiodłam się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...